Magnetid

magnetid

Logoga magnetid – praktiline reklaamkingitus!

Meie käest on hea võimalus tellida oma kuju ja logoga magnetid. Valikuvõimalusena pakume paberist, metallist, silikoonist või märkmepaberitena kasutatavaid magneteid. Tellida saab eri suuruse ja kujuga ning Teile sobiva disainiga külmkaimagneteid.

  • Logoga märkmepaberid magnetil

Tellida saab eri suuruses magneteid või just Teile sobiva kujuga magneteid. Kujunduse tegemiseks soovime logo vektorgraafikas.

  • Logoga külmkapimagnetid

Logoga külmkapimagnetid – paberist, metallist, silikoonist või märkmepaberitena. Tellida saab eri suuruses magneteid või just Teile sobiva kujuga magneteid.

Külmkapimagnet on tore reklaamkingitus kõigile – kodudes, kontorites ja paljudest teistes kohtades!

Lisaks saab seda kasutada kõikjal metallpindadel, markeerida kaupu, kaste või metallriiuleid.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, kuju, mõõdud, tegumood, disain/kujundus


Detailne info

:

Autode kleebised

3M lõikekleebised autole
Autokleebised

Oled tüdinenud enda igavast autost? Tule ja teeme Sinu sõidukile säravad ja silmapaistvad autokleebised!

Autokleebised – soodne võimalus muuta oma sõiduki välimust! Kleebiskiledega katmine kaitseb autot ka kriimustuste jm keskkonna mõjude eest.

Omame pikaajalist kogemust autode kleepimisel ja kasutame selleks kvaliteetseid kleebiseid, seetõttu saame ka pakkuda 3M MCS garantiid.

Pakkumise küsimiseks palun saada oma neljarattalisest sõbrast meile foto ning juhul kui on, siis ka nägemus kujundusest.

Soovi korral saame alati pakkuda omapoolset asjatundlikku disainilahendust.

Seejärel saadame Teile omapoolse pakkumise koos kujunduse eelvaatega.

Infoks: kleebised saab autole paigaldada üksnes juhul kui kleebiste alune pind on korralik ja ei ole roosteplekke. Vastasel korral tulevad kleebised sealt hiljem maha koos värviga.

 


Detailne info

:

Auto reklaamkleebised

Autode reklaamkiled

Auto-reklaamkleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

Detailne info

:

Autode ülekleepimine

Autode ülekleepimine – anna autole uus välimus!

Suur värvitooni valik! Autode ülekleepimine annab võimaluse muuta oma auto välimust!  Leiab midagi igale maitsele roosast kuni matt mustani ning võimalus oma imagot muuta kas või kord nädalas ilma sõiduki originaalvärvi kahjustamata.

Kindel kaitse ning lihtne hooldada! Kile kaitseb Teie sõiduki värvi nii UV kiirguse kui väiksemate kriimude eest. Üleni kiletatud sõiduk näeb ka aastate pärast peale kile eemaldamist välja nagu oleks alles müügisaalist välja sõitnud. Omame erinevate tootjate paigaldaja sertifikaati. Tootja garantii!

Auto värvi muudetakse enamasti põhjusel, et tegemist on operatiivsõidukiga või on vaja auto/kaubik saada ettevõtte värvidesse. Igapäevaelust võime näitena tuua politsei, kiirabi, taksod, piirivalve.

Üldjuhul kasutame 3M 180CV2 kile. Erinevate värvide puhul on võimalus kasutada ka 3M 100 seeria kilet.

Sellistele töödele anname ka piisavalt pika garantii. Vajadusel vormistame ka 3M MCS garantii. Mille puhul, siis 3M tagab garantii.

 

Hinnapakkumise saamiseks vajalik info: auto mudel, kujundus/idee

 

Saada kohe päring!


Detailne info

:

Autopesu kleebistega autole

Kleebisreklaami pesujuhend

Autopesu kleebistega autole – miks ja kuidas teha õigesti?

Kuidas teostada autopesu õigesti ilma kleebiseid kahjustamata?

Kuna turul on palju erinevaid survepesureid, mille surved on erinevad, tuleb tähele panna järgmisi asju: kui pestakse kilega kaetud pindu siis vee rõhk ei tohi tõusta üle 80 kg/cm2. Vee temperatuur peab olema 65-80 C.

Survepesur peab asetsema 40 cm kaugusel puhastatavast pinnast. Ära suuna veejuga kleepkile serva alla- suuna see külje pealt kilele (risti kile pinnaga).

Juhtudel, kui veerõhk või temperatuur on liiga kõrge,  vett pihustatakse liiga lähedalt või kui vett pritsitakse kile serva alla, on kile lahti tulemise risk väga suur.

Et vältida eelpool loetletud probleeme on parem eelnevalt eemaldada rasv nii, et mustus tuleb lahti ja peale seda pesta pinda väiksema surve ja jahedama temperatuuriga.

 


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Šabloonikleebised

sabloon kleebis

Shabloonid ja šabloonkleebised

Kui soovite mingit kujutist värvida, siis on lihtsaim lahendus selleks valida soovitud kujuga shabloonid ja šabloonkleebised.

Šabloonikleebise tegemiseks on mõeldud eraldi liiki 3M kile, mis ei jäta eemaldamisel liimijälgi ja tuleb hõlpsasti ka hiljem maha. Samuti ei reageeri üldjuhul teistele värvidele.

Šablooniga värvimist kasutatakse siis kui on teada, et kile sellel pinnal kaua ei püsi, nt teatud liiki plastikmaterjalid või krobelised pinnad vms. Sel juhul on kindlam viis valida värvimine šabloonide abil.

Nt Laevade detailid on sedavõrd krobelised, et kile seal kaua ei püsi. Sel juhul värvitakse soovitud kujutised laeva detalidele ja kerele šabloonide abil.

Samuti avalikes riietusruumides olevate kappide puhul kasutatakse nummerdamisel šabloonkleebiseid, sest värvitud numbrit ei saa maha kiskuda, erinevalt kleebistest.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: logo või kujutis, mõõdud, kogus, paigalduskoht

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kleebiste eemaldamine

Vanade kleebiste eemaldamine autodelt ja muudelt reklaampindadelt!

Kleebised taluvad üsna stoiliselt tuult, vihma, lund, jääd, maanteesoola ja päikest ning kipuvad aastatega vaid kergelt pleekima ja räbalduma. Need on sagedaisemad põhjused, miks soovitakse kleebiste eemaldamine ette võtta. Teine põhjus on kahtlemata sõnumi sobimatus autoomaniku vaadetega.

Kui soovite kleebiste eemaldamist, siis palun saatke olemasolevast objektist pilt. Sellest lähtuvalt saame hinnata konkreetse töö mahtu ja teha hinnapakkumine. Hinnapäringu saate saata allpool olevalt lingilt.

Üldiselt eemaldatakse kleebised soojapuhuriga. Sealjuures tuleb valida sobivaim temperatuur. Sellest sõltub see, kas liim jääb pinnale või tuleb koos kleebisega. Kui liim on tugevalt pinnale jäänud, siis on selle eemaldamine väga aeganõudev protsess ja nõuab kemikaalide kasutamist.


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Magnetkleebised

Magnetkleebised – kujundus sinu soovile vastavalt!

Magnetkleebised kujutavad endast pehmet magnetkummi, millele on peale kleebitud  vajaminev pilt/logo/tekst vastavalt meie kliendi soovile. Magnetit saab igal ajal ära võtta ja jälle tagasi panna. Palju kasutatakse tänapäeval magnetkleebiseid taksodel ja bussifirmadel.

Samuti sobib magnetkleebis teatud kampaania teavitamiseks, mis on aegajalt muutuv! Nt soodushinnad/pakkumised ja muu selline informatsioon mis võib ajaga muutuda. Paigaldamise eelduseks siis loomulikult metallpinna olemasolu, kuhu magnet külge hakkab! Kui metallpinda aga võtta ei ole saame pakkuda tavaliste kleebiste trükki.

Magnetkleebisete materjal tuleb rullist, mille laius on 60cm sellega peaks siis tellimisel arvestama.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: magneti mõõdud, kogus, kujundus/idee, paigalduskoht/otstarve

Räägi meile oma visioonist ning leiame koos parima lahenduse!

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Paadi numbrid

Paadi number – väikelaeva või jeti registreerimisnumbrid!

Paadi number mõlemale paadi küljele!

Eesti territoriaal- ja sisevetel liiklemiseks võib kasutada üksnes vastavasse registrisse kantud väikelaeva, alla 12-meetrise kogupikkusega laeva ja jetti. Registrisse kantud veesõidukid peavad kandma registreerimisnumbrit. Meie pakutavad paadinumbrid vastavad kõikidele paadi registreerimisnumbritele vastavatele nõuetele. Tutvu nõuetega siin.

Kleebised valmistatakse kvaliteetsest 3M kleepkilest. Kleebised on UV ja veekindlad, ei tuhmu ega tõmbu kokku isegi otsese päikesevalguse käes ning kestavad välistingimustes aastaid. Järgi paigaldamisel ning hooldusel juhendeid, mida saab alla laadida tootekirjelduse kohalt, ning Sul on ilusad kleebised aastateks. Kleebised sobivad ka kummi- ja PVC paadile. Komplektis on paadinumbrid kummalegi küljele.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: paadi registreerimisnumber, kogus, värv.

PAKKUMINE: Vabatahtlike merepäästeseltside numbrid ja nimed TASUTA


Detailne info

Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
Materjal: pikaajaline kleebiskile

Alternatiivne toode

Kahepoolne kleebis

Kahepoolne kleebis – see on suurepäraseks lahenduseks, kui soovid anda vajalikku informatsiooni läbi mõlema klaasi poole.

Kõige enam näeb igapäevaselt selliseid kleebiseid taksode akendel, klaasist ustel ja ka muudel akendel ja pindadel. Sobivad kasutamiseks igal klaasist pinnal. Pooled võivad olla nii sama kui erineva kujundusega. Vali kahepoolne kleebis!

Kahepoolne kleebis on mõistlik tellida juhul, kui tegu on suure kogusega ja kleebis peab olema nähtav mõlemalt klaasi poolelt. Kahepoolse kleebise pooled (sisemine ja välimine) ei pea olema ühe kujundusega.

Sarnane  tulemus on võimalik saavutada ka juhul kui kleebite klaasile kleebised eri pooltelt kohakuti. Sellega kaasneb aga topelt töö kleepimisel ja tulemus ei jää ikkagi sama ilus.

Väikeste koguste (ca 10-20 tk) puhul läheb aga antud kleebis üldjuhul kulukaks, seetõttu soovitame valida kahapoolne kleebis just suuremate tellimiskoguste puhul.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kujundus/idee, mõõdud, kogus, paigalduskoht

Saada meile päring!

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk

Interjöörikleebised

Interjööri disain – muuda lihtsa vaevaga oma ruumi ilmet!

Interjööri disain aitab muuta sinu soovitud ruumi elavaks! Vali interjöörikleebised! Levinuimad kohad kleebiste paigaldamiseks on klaaspinnad.

Võimalik on katta pinnad ühtlaselt kilega kinni, tekitada sinna sinu soovitud logod/kujundid, katta pind prinditud kilega või värvilisest kilest lõigatud kujundutega. Valik on küllaltki mitmekesine.

Arvestama peaks asjaoluga, et interjöörikleebist e kleebiskilet ei saa üldjuhul paigaldada krobelistele seintele, tapeedile ning pehmetele pindadele. Kui aluspind on sile, siis on võimalik paigaldada kerge vaevaga kleebiskile, et tuua ruumidesse värvi ja huvitavaid disainelemente.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: aluspinna mõõdud ning materjal, kleebiste otstarve, kujundus/idee

Kui sul puudub kindel visioon siis küsi ning me aitame leida sobivaima lahenduse.


Detailne info

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva

Fassaadikleebised

fassaadikleebised

Kleebised fassaadile – anna fassaadile uus elu!

Fassaadikleebised leiavad tänapäeva arhitektuuris aina rohkem kasutust. Kleebised fassaadile – nende abil on  võimalik katta klaas, metall või muu sile pind osaliselt või täielikult. Lisaks annab kindlasti juurde valgusefekt, et hoone pimedal ajal ellu äratada! Fassaadile on võimalik anda elu erinevate kujundite ja sümbolitega, mida paraku muude vahenditega väga lihtne teostada ei ole.

Kasutame sellistel töödel 3M 180 seeria kilesid, millele on võimalik saada garantii kuni 10 aastat! Julgeme arvata, et tegelik kestvus on fassaadikleebistel lausa kordades rohkem. 

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: fassaadi pinna materjal, kujundust/idee, pinna mõõdud

Räägi meile oma ideest ning saada päring!


Detailne info

Tarneaeg: 7-14 tööpäeva

Etiketikleebised

Etiketikleebised ehk toote kleebised – nende eesmärk on väikese vaevaga märgistada tooteid, kaustasid, karpe, kontoritehnikat jpm.

Etiketikleebised valmistatakse üldjuhul kahe tehnoloogia abil:

1. Digiprint – sel juhul prinditakse spetsiaalse värviprinteriga toote kleebised ja hiljem lõikab masin need lõikejoone järgi (ka erikujulised) välja. Mõistlik tehnoloogia väiksemate koguste ja värviliste kleebiste puhul.

Kleebised on võimalik ka lamineerida. Sellisel juhul kaetakse kleebis kile kihiga, mis kaitseb kleebist mõistliku hõõrdumise ja pisut ka pleekimise eest. Üldjuhul lamineeritakse kleebised välitingimuste jaoks, kui need peavad kestma pikaajaliselt (üle 6 kuu).

2. Siiditrükk – see meetod võimaldab kasutada ka eksklusiivsemaid värve (kuld, hõbe, sädelevad, pealt kraabitavad jms) Samuti on siiditrüki puhul värvid vastupidavamad kui digiprindi värvid. Antud tehnoloogiat kasutatakse suurte koguste (alates 500-1000 tk) ja väheste trükivärvide arvu (üldjuhul 1-3 värvi) puhul.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, otstarve, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 500tk
Tarneaeg: 5-14 tööpäeva

Põrandakleebised

Põrandakleebis – muuda jalgealus väärtuslikuks!

Põrandakleebis on kaetud vastupidava põrandalaminaadiga, mis teeb selle kleebise tunduvalt vastupidavamaks kui tavalise kleebise. Antud kleebis talub hõõrdumist, tallamist, põrandapesu kemikaale jms.

Peamised kasutuskohad kleebistele:

kaubanduskeskused, spordiklubid, hallid, kinod, hotellid, restoranid, ootepaviljonid ja muud sarnased kohad. Ühesõnaga kohad, kus käib palju rahvast ja reklaam on tõhus.

Mis kasu te põrandakleebise kasutamisest saate:

Kleebis annab Teile võimaluse oma kliente/kolleege/koostööpartnereid juhatada, rõõmustada, informeerida, üllatada ja kinnitada!

Efektse kujunduse korral saavutab Teie põrandale paigaldatud kleebis suure hulga ettevõttele kasulikke kontakte.

Põrandalaminaadi suurus rullis on 1300 mm ja 1000 mm (1,3 meetrit ja 1 meeter)

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: aluspinna materjal, kogus, mõõdud, kujundus/idee

Räägi meile oma idees ning saada päring!

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Reklaamkleebised

Reklaamkleebis – tee oma ettevõte nähtavaks!

Reklaamkleebis on võimaik valmistada erinevate tehnoloogiatega.

Pakume reklaamkleebiseid sise- ja välistingimustele:
– ustele ja akendele
– interjööri, põrandale ja mööblile
– kontori- ja kodutehnikale
– turva- ja ohutustehnikale

Kleebiste valmistamise võimalused:
– trükituna
– lõigatuna
– lamineerituna (vastupidavuse suurendamiseks)

Kui teate, mis tehnoloogias valmistatud kleebiseid soovite siis andke sellest meile hinnapäringus teada. Võib aga juhtuda, et päris  täpset ettekujutust kleebiste valmistamise tehnoloogiast ei ole. Sellisel juhul  andke meile infot, mis on soovitud kleebiste eesmärk ning seejärel saame meie pakkuda sobivaimad materjalid ja trükitehnoloogia välja.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kleebiste eesmärk (kas sise- või välitingimustesse), kogus, mõõdud ja kujundus/idee.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST KOOS PAIGALDUSEGA VÕI ILMA!


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Materjal: 3M kleebiskile
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kristallkleebised

Mullikleebiste trükk – mis on kristallkleebis e. mullikleeps?

Kristallkleebis e. mullkleebis e. polüetüleenkleebis e. läätskleebis e. 3D kleebis. Heal lapsel mitu nime! Neid võib kasutada nii sise- kui välitingimustes. Kristallkleebised on oluliselt vastupidavamad mehaaniliste vigastuste suhtes. Ja üleüldse on nad palju ägedamad, kui tavakleebised. Mullikleebiste trükk meie poolt!

Antud kleebise puhul kaetakse selle pind spetsiaalse seguga (polüuretaanvaik), mis annab kleebisele ruumilise 3D efekti ja tagab selle kulumiskindluse. Kristallkleebis on ilmastikukindel ja vastupidav.

Suurus, kuju, värv – vastavalt tellija soovile!

Kasutatakse toote markeerimiseks, logona firmameenetel, rinnamärgina jm. Kleebiste valmistamine on käsitöö ja selle tõttu on tema hind ka kallim kui tavalistel kleebistel.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Reflektorkleebised

Helkurkleebised – pimedas nähtav reklaam!

Reflektorkleebis  on omadustelt ilmastikukindel ja pikaajaline pimedas valgust peegeldav ehk teisisõnu helkiv reklaamkleebis, mida saab masinaga lõigata kliendile sobivas kujus. Meie valmistatudud helkurkleebised sobivad paigaldamiseks autodele, seintele, klaasidele ja mujale. Väga ägeda tulemuse saab, kui kleebist kombineerida tavakleebisega.

Suurus, kuju, värv – vastavalt tellija soovile! Reflektorkleebise paigaldamisel tuleks kindlasti arvestada, et see paikneks kohal, kuhu kindlasti ka valgus peale paistab. 

Reflektorkleebiseid saab valmistada mitut värvi, näiteks valget, sinist, punast, kollast ja isegi musta ning neid on eri omadustega. Meil valmistatud kleebised helgivad pimedas sama tooniga nagu nad valges paistavad (punane punaselt, sinine siniselt jne).

Reflektorkleebise värvid:

 Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kleebise asukoht, kujundus/idee

Saada meile päring!


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kleebiste valmistamine

Kleebiste trükk
Kleebiste trükk

Kleebiste valmistamine ja trükkimine on meie tööks igapäevaselt. Trükime kleebiseid Eco Solvent printeriga Roland VS 540.

Lähtuvalt teie vajadusele saame soovitada teile sobiva kleebise margi. Kleebiste valmistamine – olenevalt kleebise kasutamise otstarbest oskame soovitada, kas on sobivad lamineeritud kleebised või siis juba ilma lamineerimiseta.

Lamineeritud kleebis on kulumiskindel, ehk siis iga kriimustus ja kemikaaliga kokkupuude ei kahjusta kleebise värvipinda.

Selleks, et saaksime teha teile sobivaima hinnapakkumise palume järgmist infot: 

Kasutusotstarve;

Kogus ja mõõdud;

Kujundus (kui ei ole, siis palume see ära märkida, siis saame ka sellele pakkumise teha)


Tööde teostamise tähtaeg on 1-5 tööpäeva.  Suuremate tööde puhul tarneaeg kokkuleppel.

Kiirtöö korral lisandub hinnale kiirtöö erihind. Kui ikka on väga kiire, siis andke teada ja vaatame, kas saame oma tootmises midagi ette võtta, et teie soov täita.

 


Detailne info

:

Autokleebised

Autokleebised, rentokil autol.

Autokleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

 

 

 

 

 

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

 

 

 

 

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

 

 

 

 

 

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

 


Detailne info

Materjal: Polümeersed reklaamkiled, nii prindiga kui ilma.
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Küsi pakkumist soovitud tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

TEIE PÄRINGU SISU